امروز دوشنبه, 31 ارديبهشت 1397 - Sun 05 20 2018

امور مالی

فرم های مالی را از اینجا دانلود نمایید

***********************************************************************************************


جهت دریافت شناسه پرداخت :

1. دانلود نرم افزار مربوطه و اجرای آن ( سایت مرکز)

2.وارد کردن شماره دانشجویی

3. دریافت کد دورقمی  ( مختص خود دانشجو می باشد)

4.اضافه کردن کد دریافت شده به انتهای شماره دانشجویی خود و درج آن در فیش واریزی


دانشجویانی که شهریه 15 درصد دوبار ازحساب بانکیشان کسر شده با پرینت حساب بانکی خود(حتما تائید بانک داشته باشد) سریعا به واحد مالی مراجعه نمایند .


**توجه **توجه

دانشجویان گرامی با توجه به افزایش شهریه در ترم 961 توسط دانشگاه جامع لطفا جهت اقساطی نمودن و جلوگیری از فشار مالی پایان ترم حداکثر تا تاریخ 96/08/20 به واحد مالی مراجعه نمائید. لازم به ذکر است شرایط اقساطی نمودن فقط برای دانشجویانی صورت میگیرد که تا تاریخ مذکور به واحد مالی مراجعه نمایند .بدیهی است مهلت تسویه کامل تا یک روز قبل از امتحانات پایان ترم می باشدو قبل از امتحانات کلیه دانشجویان می بایست با مرکز تسویه حساب نمایند.


 

دانشجویان ورودی جدید که در تکمیل ظرفیت ثبت نام کرده اند لطفا جهت پرداخت شهریه 15 درصد هر چه سریعتر به واحد مالی خانم مهربان مراجعه نمایند.


 

دانشجویان گرامی انجام کلیه امور مربوط به فارغ التحصیلان فقط روز های دوشنبه انجام می گردد .

دانشجویانی که در خواست دریافت گواهی اشتغال به تحصیل / تائیدیه تحصیلی / ریزنمرات / دارند فقط روز های سه شنبه به مرکز مراجعه نمایند


**توجه **توجه

دانشجویان گرامی با توجه به افزایش شهریه در ترم 961 توسط دانشگاه جامع لطفا جهت اقساطی نمودن و جلوگیری از فشار مالی پایان ترم حداکثر تا تاریخ 96/08/28 به واحد مالی مراجعه نمائید. لازم به ذکر است شرایط اقساطی نمودن فقط برای دانشجویانی صورت میگیرد که تا تاریخ مذکور به واحد مالی مراجعه نمایند .بدیهی است مهلت تسویه کامل تا یک روز قبل از امتحانات پایان ترم می باشدو قبل از امتحانات کلیه دانشجویان می بایست با مرکز تسویه حساب نمایند.